Pages Menu
Categories Menu

APIE MUS

UAB „Panevėžio veislininkystė“ įregistruota 1992 m. lapkričio mėn. 25 d. Tai ilgametė gyvulių veislininkystės, gyvulių produktyvumo kontrolę ir gyvulių sėklinimą vykdžiusi įmonė. Bendrovės veiklos kryptis - gyvulininkystei būdingų paslaugų veikla, veislinių gyvūnų aukcionų, parodų bei mugių organizavimas, galvijų karantinavimo paslaugų teikimas Lietuvos ir užsienio gyvulių augintojams.

Įmonę sudaro 2 padaliniai, nutolę vienas nuo kito ~15 kilometrų atstumu: Gustonių k. esanti Algirdiškių parodų bazė, kurioje vyksta veislinių gyvūnų parodos, ir Šilagalio k. ferma, kurioje yra karantinavimo bazė ir teikiamos karantinavimo paslaugos Lietuvos ir užsienio gyvulių augintojams. UAB „Panevėžio veislininkystė“ abu padaliniai yra strategiškai patogioje vidurio Lietuvos geografinėje vietovėje prie gerų šalies kelių: netoli autostrados Vilnius-Panevėžys ir „Via Baltica“.

AB „Panevėžio veislininkystė“ reguliariai vykdo nacionalinių ir tarptautinių parodų, aukcionų, mugių organizavimo projektus, kuriuose pristatoma geriausi pasiekimai ūkinių gyvūnų veislininkystės srityje, nuolat keičiamasi pažangiausiomis technologijomis, demonstruojami geriausi veisliniai gyvūnai, organizuojami žinių ir patirties apsikeitimo seminarai bei konferencijos su mokslo, mokymo, konsultavimo, veislininkystės ir technikos pardavimo įmonėmis. Šioje srityje bendrovė sukaupusi ilgametę patirtį.

Panevezio veislininkyste